window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-T453X9MLE2'); Privaatsuspoliitika - Blåkläder Workwear Center

Privaatsuspoliitika

Me tahame teie esitatud isikuandmete eest hästi hoolt kanda.

Täpselt samamoodi nagu ka oma klientide eest. Me töötleme isikuandmeid müügi- ja turunduslikel eesmärkidel, klienditeeninduse ja kliendisuhete eesmärgil, meie värbamisprotsesside jaoks ning klientide rahulolu ja meie teenuste parandamiseks.

Kui esitate meie veebiteenuses mis tahes vormi oma andmetega, edastatakse teie esitatud teave meile töötlemiseks. Blåkläder Workwear Center OÜ võib töödelda üksikisikutelt kogutud isikuandmeid ka turunduse eesmärgil, tingimusel et isik on andnud oma nõusoleku või teatud juhtudel ei ole ta seda selgesõnaliselt keeldunud. Kui vormil ei ole märgitud teisiti, ei ole lubatud saata alla 16-aastaste isikute andmeid. Meie ja volitatud töötlejad töötlevad isikuandmeid turvalistes andmetöötlussüsteemides. Juurdepääs isikuandmetele on piiratud vajalike isikutega ja seda töödeldakse seadmetes, mis on kaitstud kasutajatunnuste ja paroolidega ning muude tehniliste vahenditega.

Registri kirjeldused

Palun lugege turundusandmete registrit ja privaatsuspoliitikat.

Küpsised ja muu tuvastav teave

Lisaks vormide kaudu esitatud teabele salvestab meie veebiteenus teie brauseris küpsiseid vastavalt küpsiste seadetele.

Kaebuse esitamise õigus

Kui te arvate, et teid puudutavate andmete töötlemine rikub isikuandmete töötlemist käsitlevaid regulatsioone, on teil õigus esitada kaebus järelevalveasutusele.

Kas teil on küsimusi?

Kui teil on küsimusi isikuandmete töötlemise kohta, võtke palun ühendust alljärgneva isikuga.

Tomi Hauta-aho / Blåkläder Workwear Center Oy
Salpakuja 6, 01200 Vantaa
Telefon: +358 50 579 2718

Blåkläder Workwear Center Oy-l võivad olla ka eraldi teenusespetsiifilised tingimused, millisel juhul kehtivad alljärgnevalt käesolevad üldtingimused.

Blåkläder logotip
Sievi logotip
Peltor logotip
Jalas logotip
Bolle logotip
Tegera logotip
Petzl logotip

Blåkläder-verkkokauppaan

Вы будете перенаправлены в интернет-магазин Blåkläder. Пожалуйста, не забудьте войти в систему. Если у вас нет учетной записи, вы можете запросить ее здесь.

Blåkläder-verkkokauppaan

Teid suunatakse edasi Blåkläderi veebipoodi. Palun ärge unustage sisse logida. Kui teil ei ole kontot, klõpsake uue konto loomiseks siia.