window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-T453X9MLE2'); Tööriiete asjatundlik teenindus üle 10 aasta | Blåkläder Workwear Center
Yritys - Blåkläder Workwear Center
Professionaalsed töörõivad
Tööriiete kauplus

Üle viie aasta professionaalset teenindust!

Meie teekond algas 2016. aastal, kui avasime esimese töörõivakeskuse Eestis. 2022. aasta kevadel lisandus teine töörõivakeskus, mis on ühtlasi ka Baltikumi suurim.

Kõik algab visiooniga

Workwear Center’i eesmärk on olla linna juhtiv partner, töörõivaste, turvajalanõude ning isikukaitsevahendite kategooriates.

Ja see laieneb meie missioonile

Meie missioon on sõlmida pikaajalisi koostööleppeid, mis põhinevad usaldusel ning koostööl. Me peame kinni oma lubadustest ning riietame need tegudeks!

Me teenindame professionaalselt

Meie eksperdid aitavad teid kõikide töörõivaste- ning isikukaitsevahendite teemaliste küsimustega ning aitavad valida igale tööle ettenähtud varustust.

Meie peamine tarnija on Blåkläder, juhtiv kvaliteetsete töörõivaste tootja, kellel on äärmiselt lai tootevalik. Lisake müüme Petzl ning Peltor kaitsevarustust ning lisasid, Bolle kaitseprille, Tegera kindaid ning Sievi ja Jalas turvajalanõusid.

Me teame, et töörõivas ning isikukaitsevahendid käivad käsikäes ning me töötame koos oma Klientidega, selgitamaks välja nende täpset vajadust. Vajadusel kaardistame kogu organisatsiooni töörõivaste vajadused kaupluses kohapeal, meie isikukaitsevahendite ekspertide abiga.

Kauplus Tallinnas

Kui otsite parimat teenindust, kvaliteeti ja professionaalsust, siis Teie otsingud on lõppenud! Vaadake lähimat kauplust ja tulge kohale, te ei pea pettuma!

Info kaupluse kohta

Miks Blåkläder?

Kustannustehokkuus - Blåkläder Workwear Center

Kulutasuvus

Töörõivaste kvaliteet ja vastupidavus on Blåkläderi üks olulisemaid omadusi. Juba üle 50 aasta on Blåkläder loonud funktsionaalseid tööriideid.

Toiminnallisuus - Blåkläder Workwear Center

Funktsionaalsus

Töörõivaste kõige olulisem omadus on nende funktsionaalsus töö jaoks, milleks nad on mõeldud. Kangad, taskud ja tööriistade aasad on loodud selleks, et muuta Teie tööpäev lihtsamaks.

Design - Blåkläder Workwear Center

Disain

Töörõivaste disain on Blåkläderi tegevuses väga oluline tegur. Tööriiete välisilme luuakse alati viisil, mis ei mõjuta riiete ohutuse või funktsionaalsuse kvaliteeti.

Omat tehtaat - Blåkläder Workwear Center

Oma tehased

Tänu päris oma tehastele on Blåkläderil võimalik kontrollida kogu tootmisprotsessi ja tagada, et töörõivad oleksid korrektselt valmistatud ja vastaksid kõrgetele kvaliteedistandarditele.

Varasto - Blåkläder Workwear Center

Laod

Blåkläderil on 40 000 ruutmeetri suurune keskladu, kus hoitakse umbes 1,8 miljonit rõivaeset. Kohaletoimetamise täpsus on muljetavaldav 97%.

Elinikäinen saumatakuu - Blåkläder Workwear Center

Eluaegne garantii

Blåkläder on ainus töörõivaste tootja, kes tagab õmbluste eluaegse garantii.

Blåkläder logotip
Sievi logotip
Peltor logotip
Jalas logotip
Bolle logotip
Tegera logotip
Petzl logotip

Blåkläder-verkkokauppaan

Вы будете перенаправлены в интернет-магазин Blåkläder. Пожалуйста, не забудьте войти в систему. Если у вас нет учетной записи, вы можете запросить ее здесь.

Blåkläder-verkkokauppaan

Teid suunatakse edasi Blåkläderi veebipoodi. Palun ärge unustage sisse logida. Kui teil ei ole kontot, klõpsake uue konto loomiseks siia.