window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-T453X9MLE2'); Tooted - Blåkläder Workwear Center
Tuotteet - Blåkläder Workwear Center
Kõik ühes kohas
Töörõivad ja kaitseriietus otse kauplusest

Parimad töörõivaste brändid siinpool ekvaatorit

Blåkläder logotip

Blåkläder

Blåkläder – tuntud ja lai valik töörõivaid, kaitsejalatseid ja kindaid erinevatele valdkondadele nagu ehitus, tööstus, transport, müürsepad/maalrid. Blåkläderi töörõivaste hulka kuuluvad ka tähelepanu- ja tuletõkke disainilahendused. Blåkläder Workwear Center kauplustes on alati väljas lai valik Blåkläderi tippkvaliteediga tooteid. Blåkläderil on üks suurimaid värvi- ja suurusvalikuid oma valdkonnas. Blåkläder toodab ka spetsiaalselt naistele disainitud töörõivaid – tutvu toodetega!

Tootja lehel
Petzl logotip

Petzl

Petzl is a tuntud Prantsuse ettevõte, mis on spetsialiseerunud kaitsekiivrite, pea-ja kiivrilampide tootmisele ja üldlahenduste leidmisele ligipääsmatutele ja kõrgel asuvatele aladele ohutuks pääsemiseks.  Pakume laia valikut Petzli tooteid: kiivreid, lampe, otsmikulampe, silmade-näokaitseid ning kukkumisvastaseid vahendeid.


 

Tootja lehel
Peltor logotip

Peltor

Peltor on üks tuntumaid kuulmiskaitsevahendite, sidelahenduste ning kaitsekiivrite ja näomaskide tootjaid. Peltor on kuulmiskaitsmeid tootnud juba üle 50 aasta ja Peltori kaubamärk on saanud kuulmiskaitsevahendite sünonüümiks. Peltor kuulub nüüd 3M kontserni. Meie Peltori valikusse kuuluvad kaitsekiivrid, parimaid kõrvaklapid ka raadioga ja mitmekülgsed kaitseprillid.

Tootja lehel
Sievi logotip

Sievi

Sievi on Põhja-Euroopa juhtiv turvajalatsite ja tööjalatsite tootja. Sievi on kvaliteedijuhtimise kaubamärk, mis seisab kompromissitult tööjalanõude ohutuse, sobivuse ja mugavuse eest. Sievi seisab ka parimate tööjalatsite pideva arendamise eest, uusima tehnoloogia rakendamise ja parimate materjalide ja omaduste kasutamise eest. Sievi töö- ja turvajalanõud on tuntud ja turvaline valik kõikidel ehitusplatsidel – tõepoolest, jalanõud on väga oluline osa tööriietusest.            
Tootja lehel
Tegera logotip

Tegera

TEGERA® kvaliteetsed tooted kaitsevad teie käsi igas olukorras. TEGERA® tooteid on disainitud ja arendatud Rootsis Leksandis alates 1949. aastast. Ergonoomikale, mugavusele ja sobivusele pööratud rõhk on andnud tulemuseks kindad, mis kaitsevad teie käsi parimal võimalikul viisil. Tegera töökindad aitavad kasutajatel ka tõhusamalt töötada.

Tootja lehel
Bolle logotip

Bollé Safety

Bollé Safety on prantsuse tootja, kes toodab kõrgekvaliteedilisi silmakaitsevahendeid, mis on mõeldud professionaalseks kasutamiseks. 1888. aastal asutatud ettevõte on üks pikema ajalooga kaitseprillide tootjaid maailmas. Ettevõtte missioon on selge: tuvastada kõik võimalikud töökohal tekkida võivad riskid ja pakkuda iga töökoha jaoks tehnoloogilist kaitselahendust, järgides samal ajal rangelt standardeid ja nõudeid.

Tootja lehel
Jalas logotip

JALAS

Kvaliteet, mugavus ja ohutus on olnud JALAS® turvajalatsite tunnusjooned alates 1916. aastast. JALAS® jalanõude lugu sai alguse Soomes Jokipi külas, kus siiani toimub ettevõtte tootearendus, disain ja tootmine. JALAS® turvajalanõud kaitsevad kandjat kukkuvate esemete, teravate esemete ja ohtlike kemikaalide või kõrgete temperatuuride eest. Lisaks kergele kaalule, suurepärasele mugavusele ja paremale tööasendile kaitsevad need ka teisi kehaosi, parandavad töötulemusi ja suurendavad üldist heaolu.

 

Tootja lehel
Blåkläder logotip
Sievi logotip
Peltor logotip
Jalas logotip
Bolle logotip
Tegera logotip
Petzl logotip

Blåkläder-verkkokauppaan

Вы будете перенаправлены в интернет-магазин Blåkläder. Пожалуйста, не забудьте войти в систему. Если у вас нет учетной записи, вы можете запросить ее здесь.

Blåkläder-verkkokauppaan

Teid suunatakse edasi Blåkläderi veebipoodi. Palun ärge unustage sisse logida. Kui teil ei ole kontot, klõpsake uue konto loomiseks siia.