window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-T453X9MLE2'); Tööriided ja kaitsevahendid teenusena | Blåkläder Workwear Center
Palvelut - Blåkläder Workwear Center
Kiirelt ja lihtsalt
Varustus kogu ettevõttele

Meie teenusemudel

Oleme välja töötanud teenusemudeli, mis aitab meie klientidel võimalikult vähese vaevaga töörõivaid soetada.

Mitä tarvitsette - Blåkläder Workwear Center

1. Mida sa vajad

Me tunneme töörõivaid ja isikukaitsevahendeid ning koostöös klientidega selgitame välja klientide soovid. Selle kaardistuse põhjal pakume just õigeid tooteid kõikidele tööülesannetele. Vajadusel külastame töökohta või kliendi kontorit. Või tervitame kliente meie Tallinna kauplustes, kus töötavad isikukaitsevahendite ja tööriiete spetsialistid.

Kaikki yhdestä paikasta - Blåkläder Workwear Center

2. Kõik ühest kohast

Meie asjatundlikud töötajad annavad nõu kõikides tööriiete ja isikukaitsevahenditega seotud küsimustes. Aitame valida õigeid tööriideid, turvajalatseid, kiivreid ja muid kaitsevahendeid. Meie peamine tarnija on Blåkläder, kuid me müüme ka Petzli, Peltori, Sievi, Jalase ja Tegera tooteid.

Sovitus - Blåkläder Workwear Center

3. Proovimine

Saame korraldada proovimise meie kaupluses või kliendi juures kohapeal. Blåkläderil on väga lai suuruste tabel, nii et igaüks leiab endale sobiva suuruse, nii mehed kui naised. Näiteks pükstel on kolm pikkust, mis on oluline vastupidavuse, mugavuse, ohutuse ja funktsionaalsuse seisukohalt.

Rakenna työvaatteilla yrityksesi imagoa - Blåkläder Workwear Center

4. Ühendage oma meEskond

Aitame ettevõtte maine kujundamisel ühtsete töörõivaste abil. Töörõivad on suurepärane reklaamipind ja paistab silma – pakume nii tikand- kui ka kuumpresslogode paigaldust. Ühtsed töörõivad lisavad usaldust ettevõtte vastu ja suurendavad töötajate pühendumust. Kuumpresslogod saame paigaldada töörõivakeskuses, kliendi soovi korral ka ootetööna. Aitame ka logo kujunduse ning logo paigutamise planeerimisel.

Toimitus - Blåkläder Workwear Center

5. Tarned

Meil on laos väga lai tootevalik, nii et enamiku toodetest saab koheselt üle anda. Me julgeme väita, et meil on turu kõige laiem valik laos! Me võime tarnida tooteid koos logodega ka kliendi kontorisse või tööplatsile. Blåkläderi tarneprotsent on hämmastav 97%. Meie kohandatud veebi ID-pood pakub võimalust tellida lepinguliste hindadega- ja logodega tooteid ööpäevaringselt.

Tyytyväinen asiakas - Blåkläder Workwear Center

6. Rahulolev klient

Oleme töörõivakeskus, mis on valmis töötama igas olukorras. Pakume ettevõtte- ja vajaduspõhist lahendust. Meie eesmärk on pikaajaline partnerlus ja me hoolitseme oma klientide eest, et nad saaksid keskenduda oma äritegevusele. Kõik töörõivaste mured võib kõrvale heita, kui astuda sisse Blakläder Workwear Center uksest!

Ettevõtte leping

Me väärtustame oma kliente ja püüame saavutada pikaajalisi suhteid,- meiega lepingu sõlmimisel pakume allahindlust, kuid ka palju muid eeliseid.

Saame teile teha sortimendi eelvaliku ja leppida kokku tellimuse vastuvõtmise korra. Arveldamist ja tellimuse jälgimist saab seadistada teile eelistatud viisil.

Küsi rohkem ja sõlmi tehing

Saada sõnum Leia lähim kauplus

Töörõivas on osa ettevõttte kuvandist

Painatus ja brodeeraus - Blåkläder Workwear Center

Kuumpresslogod ja tikandid

Mis oleks jalgpallimeeskond ilma klubi logota? Kuumpress- või tikandlogod ja tekstid on lihtne ja kulutasuv turundustööriist. Ja logo lisamine tööriietele pole kunagi varem olnud nii lihtne! Pakume ainulaadsetele vajadustele kõige paremini sobivaid tooteid ja aitame planeerida logo paigutamist.

Vaata meie tooteid

Kõik meie töörõivakeskused on varustatud spetsiaalselt logode paigaldamiseks mõeldud kuumpress seadmetega. Meie lepingulistele klientidele, kellel on logode partii kaupluses, saab logode paigalduse rõivastele teha kohapeal.

Kasutame kuumpresslogosi, millele lisame kontrastid ja mustrid. Kuumpresslogod on väga vastupidavad ja taluvad pesemist kõrgel temperatuuril. Hind sõltub suurusest ja värvikombinatsioonidest. Uute kuumpresslogode saabumine võtab umbes nädal aega pärast tellimist. Paigaldus toimub otse Blåkläderi laos Rootsis või töörõivakeskuses.

Me aitame hea meelega planeerida, millist tüüpi kuumpresslogosi ja kuhu paigutada. Meie Blakläder Workwear töörõivakeskuses töötame selle nimel, et üheskoos leida Teile parim lahendus.

Logon painatus - Blåkläder Workwear Center

Tee nii:

  • Saada meile oma logo
  • Märgi PMS numbritega logo värvid
  • Ära muretse, aitame Sind sellega
  • Märgi soovitud logo suurus
  • Märgi logo asukoht riidel (või vaatame seda koos)

ID veebipood

Verkkokauppa - Blåkläder Workwear Center

Säästa aega ja raha

Pakume ka võimalust osta kõiki tööriideid, turvajalatseid ja kaitsevahendeid meie veebipoe kaudu. Me kohandame veebipoe valiku vastavalt kliendi vajadustele ja saame määrata ka logo paigutuse kõikidele rõivastele. Õigete töörõivaste ostmine kohandatud kujul pole kunagi varem olnud nii lihtne!

ID veebipoe kasutegurid

Rohkem kontrolli

Kõik tellimused salvestatakse kohandatud veebipoes. See tähendab, et kulude jälgimine on lihtsam ettevõtte, osakonna ja töötajate tasandil. Kõikide ostude jälgimine on lihtne.

Parem valik

Blåkläderi täielik sortiment on alati saadaval, nagu ka muud juhtivad kaubamärgid. Kõik vajalikud esemed on valmis tellimiseks ühest kanalist. See säästab nii aega kui ka raha. Tellimuse vormistamisel garanteerime kiire tarne.

Suurem paindlikkus

On Teie ettevõttes palju osakondi? See pole probleem. Tootevalikut saab kohandada ning jagada vastavalt kirjeldusele. Muud käepärased ja paindlikud funktsioonid on töötajate limiit ja tellimuste kinnitamise süsteem.

Suurem efektiivsus

Tellimuse saab esitada kõikjal ja igal ajal, säästes aega ja raha. Veebipood lihtsustab tellimisprotsessi, mis vähendab haldamist ja võimaldab meie klientidele parema kontrolli tellimuste üle.

Parem teenidus

Kas rõivaste peal on logo trükitud või tikitud? Paigutus on võimalik valida kergesti veebipoes ja alati vastavalt kokkuleppele kliendiga. Lihtne, eks ole?

Lihtne teostus

  • Lihtne hallata ja jälgida
  • Personaalne valik ja logod
  • Valige veebipoe tooted kogu sortimendist, sealhulgas kõik poes saadaval olevad kaubamärgid
  • Säästmine, kiirus ja lihtsus
  • Avatud ööpäevaringselt

Võta meiega ühendust

Selle vormiga saad meilt küsida lisainfot, paluda tasuta konsultatsiooni või lihtsalt saata häid soove!

*” nõutavad väljad

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Blåkläder logotip
Sievi logotip
Peltor logotip
Jalas logotip
Bolle logotip
Tegera logotip
Petzl logotip

Blåkläder-verkkokauppaan

Вы будете перенаправлены в интернет-магазин Blåkläder. Пожалуйста, не забудьте войти в систему. Если у вас нет учетной записи, вы можете запросить ее здесь.

Blåkläder-verkkokauppaan

Teid suunatakse edasi Blåkläderi veebipoodi. Palun ärge unustage sisse logida. Kui teil ei ole kontot, klõpsake uue konto loomiseks siia.