window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-T453X9MLE2'); Tellida kasutajanimed - Blåkläder Workwear Center
Tilaa tunnukset - Blåkläder Workwear Center
Veebipood äriklientidele

Teie ettevõtte jaoks

Pakume ka võimalust osta kõiki tööriideid, turvajalatseid ja kaitsevahendeid meie veebipoe kaudu. Me kohandame veebipoe valiku vastavalt kliendi vajadustele ja saame määrata ka logo paigutuse kõikidele rõivastele. Nii saate alati oma ettevõtte logoga tööriided kätte kiiresti ja lihtsalt. Saate ise otsustada, kellel on juurdepääs e-poele, või määrata isiku, kelle kaudu kõik tellimused lähevad kinnitamisele. Tellimusi saab kohandada ka isikupõhiselt, mis lihtsustab suuremate tellimuste puhul toodete kohaletoimetamise õigetele inimestele. See vähendab oluliselt väärkasutuste arvu ja säästab aega! Saate tellimusi esitada kõikjal ja igal ajal – just siis, kui see teile sobib, kus iganes te ka ei viibiksite. Küsige meilt rohkem, me räägime teile hea meelega kõigist funktsioonidest, mis teevad tellimise lihtsamaks!

Telli kasutajanimed

Sisestage nõutavad andmed vormi väljadele.

*” nõutavad väljad

This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Blåkläder logotip
Sievi logotip
Peltor logotip
Jalas logotip
Bolle logotip
Tegera logotip
Petzl logotip

Blåkläder-verkkokauppaan

Вы будете перенаправлены в интернет-магазин Blåkläder. Пожалуйста, не забудьте войти в систему. Если у вас нет учетной записи, вы можете запросить ее здесь.

Blåkläder-verkkokauppaan

Teid suunatakse edasi Blåkläderi veebipoodi. Palun ärge unustage sisse logida. Kui teil ei ole kontot, klõpsake uue konto loomiseks siia.