window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-T453X9MLE2'); Küpsiste poliitika - Blåkläder Workwear Center

Küpsiste poliitika

Küpsistest üldiselt

Meie veebileht kasutab küpsiseid, et parandada kasutajakogemust (jälgimisküpsised) ja võimaldada teenuse funktsionaalsust (funktsionaalsed küpsised). Küpsis on tekstifail, mis salvestatakse kasutaja arvutisse piiratud ajaks, kui ta külastab veebiteenuse lehekülge. Soovi korral saate küpsiste kasutamist vältida, seadistades oma veebilehitseja seaded nii, et küpsiseid ei salvestataks kasutamise ajal. See võib aga negatiivselt mõjutada saidi funktsionaalsust ja kasutajakogemust või mõnel juhul takistada juurdepääsu üldse.Reklaamiküpsised aitavad Roisteril valida sisu, mis on Roisteri arvates inimesele kõige sobivam.

Jälgimisküpsised

Veebisaidi kasutamisstatistikat kogutakse turundustegevuse jälgimiseks, arendamiseks ja planeerimiseks.

Lisaks kasutab veebileht Google Analyticsi demograafilisi andmeid, et kombineerida kasutajate vanus, sugu ja huvid jälgimisandmetega. Selle teabe kogumisega seotud seadeid saate muuta oma Google’i kontol. Soovi korral saate Google Analyticsi jälgimise keelata, kasutades selleks brauserilisaatorit (https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/).

Kolmandate osapoolte müüjad, nagu Google, Hubspot ja Facebook, võivad samuti kasutada küpsiseid või veebimajakaid (jälgimispiksleid), et võimaldada kasutajal näha teatud reklaame, kui kasutaja külastab erinevaid veebisaite. Turundussõnumite tõhususe ja reklaami tõhususe mõõtmiseks kasutatakse kolmanda osapoole tehnoloogiaid (Hubspot, Google ja Facebook). Küpsiste ja veebimajakate abil kogutud teave ei avalda kasutaja nime Roister Marketing Ltd-le. Kolmandate osapoolte reklaamijad koguvad anonüümseid andmeid veebisaidil asuva jälgimispiksli kaudu, mida saab kasutada kasutajatele toodete ja teenuste turundamise eesmärgil personaliseeritud sisu kujundamiseks.

Funktsionaalsed küpsised

Veebiteenuse funktsionaalsed osad, mis nõuavad kasutajalt sisselogimist või muud autentimist, vajavad toimimiseks küpsist. Küpsis salvestab vajalikku teavet kasutaja kohta ja kustutatakse selle aja lõppedes või kasutaja väljumisel.

Muud sildid

Seoses veebiteenuse kasutamisega salvestatakse serveri ja veebiteenuse logifailidesse kasutajat identifitseerivad andmed (nt IP-aadress, avatud lehekülg, kasutatud failid ja kasutamise käigus tekkinud veaolukorrad) ning kogutakse teavet veebilehe kasutajaliidese toimimise kohta (salvestused, hot-mapi andmed, vormide kasutamise andmed). Selle teabe kogumise eesmärk on suunata, jälgida ja täiustada teenuse turundust ning pidevalt parandada veakindlust ja turvalisust.

Blåkläder logotip
Sievi logotip
Peltor logotip
Jalas logotip
Bolle logotip
Tegera logotip
Petzl logotip

Blåkläder-verkkokauppaan

Вы будете перенаправлены в интернет-магазин Blåkläder. Пожалуйста, не забудьте войти в систему. Если у вас нет учетной записи, вы можете запросить ее здесь.

Blåkläder-verkkokauppaan

Teid suunatakse edasi Blåkläderi veebipoodi. Palun ärge unustage sisse logida. Kui teil ei ole kontot, klõpsake uue konto loomiseks siia.