Rekry - Blåkläder Workwear Center
Tahad päris tööd?!

Blåkläder Workwear Center TÖÖANDJANA

Blåkläderi töörõivakeskus on nr 1 kvaliteetsete töörõivaste ostmise koht. Me tegutseme mitmes riigis ja meie äri kasvab pidevalt. Meie jaoks on teenindus koostöö klientidega. Soovime säilitada pikaajalisi kliendisuhteid ja usume, et Blåkläderi nurgakivid: kvaliteet, disain, funktsionaalsus, vastupidavus ja vastutus on väärtused, mida hindavad ka meie kliendid. Kõik meie töötajad on meile olulised ning meie töö põhineb avatusel, positiivsusel ja ettevõtlikul suhtumisel. Näeme väljakutseid kui võimalusi kasvamiseks ning jagame oma kogemusi, et üheskoos midagi suuremat saavutada. Soovime, et Sinu isiksus oleks meie tööringkonnas nähtav ja kuuldav. Samuti püüame anda Sulle kõik tööriistad isiklikuks arenguks müügiprofessionaalina. Tere tulemast rahvusvahelisse müügiketti ja Blåkläderite perekonda!

Painatus ja brodeeraus - Blåkläder Workwear Center

Avatud töökohad

B2B müügikonsultant

Blåkläder logotip
Sievi logotip
Peltor logotip
Jalas logotip
Bolle logotip
Tegera logotip
Petzl logotip

Blåkläder-verkkokauppaan

Вы будете перенаправлены в интернет-магазин Blåkläder. Пожалуйста, не забудьте войти в систему. Если у вас нет учетной записи, вы можете запросить ее здесь.

Blåkläder-verkkokauppaan

Teid suunatakse edasi Blåkläderi veebipoodi. Palun ärge unustage sisse logida. Kui teil ei ole kontot, klõpsake uue konto loomiseks siia.